Seachem Flourish Advance 100ml Daha büyük görüntüle

Seachem Flourish Advance 250ml

Yeni ürün

Besin emilimini arttırır, hastalıklara karşı direnç oluşturur, bitki büyümesini tetikleyen fitohormonlar ve aminoasitler içerir.

Daha fazla bilgi

3 Öğeler

Dikkat: Stoktaki son ürünler!

85,00 TL

Daha fazla bilgi

Flourish Advance ™ bitkiler için tamamen doğal, biyolojik bir büyüme arttırıcıdır. Gelişmiş formülü, sucul bitkilerde hem köklerin hem de sürgünlerin büyümesini önemli ölçüde uyaran fitohormonlar, mineraller ve besinler içerir. Fitohormonlar, hücre bölünmesi, filiz meristemlerinin oluşumu ve aktivitesi, fotosentez gen ekspresyonu, yaprak yaşlanması, besin hareketliliği, tohum çimlenmesi indüksiyonu gibi çeşitli gelişim süreçlerinde bitki büyümesini düzenlemede önemli rol oynayan bir grup doğal bileşiktir. Bitkilerde stresi azaltarak adaptasyon sancısını ortadan kaldırır, köklenmeyi uyaran etkisi ile hızlı gelişim sunar. Düzenli olarak kullanıldığında besin emilimini ve hastalık direncini artırır. Balık ve suda yaşayan organizmaların yanı sıra tüm bitki çeşitleri için toksik değildir ve tamamen güvenlidir.

Uygulamadan 10 ila 14 gün sonra gözlemlenebilir etkisi oluşmaya başlar. İlk indiksüyonu takiben yaprak ve gövdede toparlanma, yoğun artış gözlemlenecektir.

Kullanım Bilgileri : Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. 80 lt akvaryum suyu için 5 ml kullanılması tavsiye edilir. Bitki yoğunluğuna bağlı olarak haftada 2-3 kez yada daha fazla dozlanabilir. 

Garanti Edilen İçerik : Potasyum Klorür, Potasyum Fosfat, Sodyum Fosfat, Kalsiyum Klorür, Magnezyum Klorür, Amino asitler, Askorbik Asit, Şeker Alkolleri, Fitohormon tuzları

Analiz Değerleri

Mevcut Fosfat (P 2 O 5 ) % 0.04
Çözünebilir Potasyum (K 2 O) % 0.45
Kalsiyum (Ca) % 0.04
Magnezyum (Mg) % 0.04

Bitkisel Gıda Madde İçeriği

Alanin % 0.06
γ-Amino Butik Asit % 0.15
Glutamik asit % 0.04
Mannitol % 0,14
Askorbik asit % 0,14

Yetiştiricilikte kullanılan temel fitohormonlar
% 0.0003

Yorumlar

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Seachem Flourish Advance 250ml

Seachem Flourish Advance 250ml

Besin emilimini arttırır, hastalıklara karşı direnç oluşturur, bitki büyümesini tetikleyen fitohormonlar ve aminoasitler içerir.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: